Добрі справи робляться, коли те добро є в душі

Добрі справи робляться, коли те добро є в душі
  • Не раз ми стаємо свідками, коли звичайні перехожі стають свідками надзвичайних ситуацій.
  • Вони, помітивши щось неладне, телефонують у відповідні структури.
  • Завдяки такій позиції небайдужих до чиєїсь біди людей рятівники чи правоохоронці дарують комусь життя чи допомагають оминути халепу.
  • Але це у випадках, коли цей хтось оцінює ситуацію і не телефонує в відповідні органи для приколу, чи, як кажуть, на всякий випадок, чи так здалося.
     

У середу, 25 грудня чоловічий голос почувся за номером гарячої лінії 101. В повідомленні йшлося, що в районі ринку “Привокзальний”, що в нашому місті, щось горить. Та так горить, що навкруги не було чим дихати.. Можливо, телефонувавший з самого ранку святкував нове-старе Різдво. Як воно там не було загін, МНС-ників був піднятий по тривозі. Не забув невідомий приколіст зателефонували правоохоронцям та повідомити засоби масової інформації. 

Спочатку до місця події прибув представник преси, за ним вогнеборці та стражі порядку. А на місці умовної пожежі хвилин 10 чи 15 тому хтось кинув в сміттєвий бак недопалок. Загорання відразу загасили водою. Можливо, в контейнері ще трохи диміло, чи парувало від гасіння. Як виявилося, на місці горіло в сміттєвому баку, ще щось трохи диміло, чи парувало від води після гасіння вогню.

Вогнеборці коли підійшли до сміттєвого бака, побачили тільки безглуздість такого виклику. Стражі порядку масштаб “катастрофи” оцінили відразу, не виходячи з автівки. Тільки щоб не їхати зовсім дарма до сміттєвого бака, також підійшли. Стоять правоохоронці з МНС-никами і знизують плечима, а телефонувавши, мабуть, думає, що добру справу зробив. 

В поліції автівка коротка, розвернули її та й поїхали. А от вогнеборцям трохи не пощастило. Свого залізного рятівника вони розвернули не відразу. А в цей час, можливо, хтось від МНС-ників свого порятунку чекав.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up