Додаткові вибори до Глуховецької селищної ради. Хто серед кандидатів?

Додаткові вибори до Глуховецької селищної ради. Хто серед кандидатів?
  • Нещодавно до Глуховецької ОТГ приєдналися Пузирківська та Бродецька сільради.
  • Тому Центральна виборча комісія призначила на 22 грудня вибори, де мають обрати нових депутатів від нещодавно приєднаних сіл і селищ.
  • Розповідаємо про кандидатів.
     

На сайті Глуховецької ОТГ з’явився список кандидатів у депутати селищної ради, зареєстрований місцевою виборчою комісією.

Округ № 23

Наталія Горін, 31 рік. Завідуюча фельдшерським медпунктом у Пузирках. Живе у селі Пузирки. На вибори йде від «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Декларації у державному реєстрі немає.

Олександр Латонов, 32 роки. Тимчасово не працює. Живе у селі Пузирки. На вибори йде від «Слуги народу». Декларації у державному реєстрі немає.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up