Догосподарювались: з-під гною квіти не ростуть

Догосподарювались: з-під гною квіти не ростуть

RIA-Козятин перевірила район ПРБ

На одній із сесій міської ради очільник Козятина заявив, що в районі ПРБ поставлять сміттєві баки. Вони дійсно стоять. Тільки не в кількості потреб населення мікрорайону. Є місця, куди мешканці ПРБ виносять сміття у пакетах і кладуть на купи. Деякі з виставлених пакетів перевіряють “чотирилапі митники”, за сумісництвом клієнти “Хатіко”. Є купи сміття за декілька метрів від сміттєвого баку. І не відомо, чи сміттєвий бак комунальники поставили після того, як сміття вже було. Чи люди викидають сміття на те місце, куди весь час викидали? Поки що немає того результату, на який розраховували люди.

Як тільки сходить останній сніг, тягне в ліс чи паркову зону. Є такі зони в районі ПРБ. Це дві лісосмуги розділені трасою — вулицею Білоцерківською. У лісосмузі, що поруч з вулицею Кошового, сміття достатньо, але доріжкою можна пройти, не ступаючи на викинуті трофеї. Якщо закрити очі на викинуту кимось скловату, то все сміття, яке в цьому парку, є надбанням літньо-осіннього періоду.

Інша річ — лісосмуга по той бік Білоцерківської траси. Що в цю паркову зону тільки не викидали! Метрів сто від заправки в сторону села Сигнал відчуваєш під ногами м’якість грунту. В натурі це суміш опалого листя, продуктів гниття та воронячого посліду. Ще зовсім недавно дівчата та хлопці двох шкіл ранньої весни ходили туди за фіалками й першоцвітами. Який першоцвіт чи фіалка вилізе з-під плеса суцільного гною? Догосподарювались.

Дмитро Артемчук

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up