Спецтема: карантин

Дорослі аплодували виступам маленьких артистів

Дорослі аплодували виступам маленьких артистів

Україна та ще понад 60 країн світу відзначають Міжнародний день захисту дітей 1 червня. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Відкрив свято на головній площі Козятина колектив бального танцю «Візаві». Вихованці Надії Бортюк отримали за свій виступ тривалі й бурхливі аплодисменти. Далі виступала вокальна група будинку культури «Вогонь сердець».

А наймолодші артисти студії «Зорянка Арт» виконали хореографічну композицію «Цукерочки». Після їхнього виступу артистам дали відпочити, а організатори святкового дійства провели перший конкурс «Пінгвіни». Учасники конкурсу повинні були половину дистанції пройти, тримаючи мяча ногами, перевалюючись з ноги на ногу, наче пінгвіни.

У ролі тренерів наставників виступили Олексій Іванович та Антон Машевський.

Перед наступним конкурсом на імпровізовану сцену знов вийшли артисти. Виступи танцювальних колективів «ВІзаві», «Дрім денс», «Хепі дей» було високо оцінено присутніми умовної глядацької зали. А циганський танець у виконанні «Зорянки Арт» став окрасою всього святкового шоу.

Наступний конкурс «Черепашки» полягав у тому, що дві команди черепашок на швидкість повинні були визначити переможця. Тримаючи поліетиленову миску у вигляді панцира за спиною, пробігти свій етап і передати панцир партнеру по команді. Кожен раз команда, яку тренував Олексій Іванович, перемагала команду Антона Машевського.

Секрет перемог виявився в тому, що в команді Антона Машевського виступали маленькі черепашки, які просто бігли з мискою в руках і їм ще було байдуже, де в черепахи знаходиться панцир. Емоціям дітей не було меж. Вони далі хотіли, щоб організатори проводили цей конкурс.

Закривали святкову програму танцювальний колектив «Тролі» «Хлопці Тетяни Фабіцької» піснею «Козаки» та Ангеліна Круликівська піснею «Я - українка».

Дивіться ще:

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up