Досудове розслідування встановило, що завдитсадка №6 оббрехала підлеглу

Досудове розслідування встановило, що завдитсадка №6 оббрехала підлеглу

Ми повертаємося до знаменитої справи, яка прошуміла на всю Україну, в том числі і на сусідні держави. Відголоски було чутно навіть в Росії, Польщі, Німеччині, в Чехії та в інших державах європейського світу.

Події були пов'язані з дитячим садочком №6, де керівник в особі Людмили Михайлівни Гаврилюк зібрала потужний ресурс преси і звинуватила колишню підлеглу співробітницю у катуванні, насильстві та побитті дітей — тобто у фізичному впливі.

Були подані відповідні заяви у правоохоронні структури і на сьогоднішній день вже однозначно доказано, що ніяких дій злочинного характеру немає. Тобто поліція, порушивши справу під контролем прокуратури та суду, закрили її не за звинувачувальними обставинами, а за статтею 6 пункт 1 — тобто за відсутністю події злочину. І так на жінку було наведено великий наклеп. Залучені були тільки великі, титульні та знамениті видання, телебачення, різні шоу робили на цій ганебній справі. Зараз, що ми маємо? Ось що розповіла газеті “RIA-Козятин” Зоя Піркл сьогодні:

— У даному садочку №6 я пропрацювала 17 років на посаді вихователя.

Виник конфлікт із керівником вказаного підприємства, який закінчився звинуваченням мене у злочинній діяльності. Зараз вже є абсолютно повна доказова база, що ніякі злочини я не вчиняли, а керівник вказаного підприємства зводив наклеп. Я отримала постанову про закриття кримінального провадження за відсутністю події злочину.

— Які ваші наміри надалі?

— Відстоювати свою честь, подавати далі в суд за наклеп завідувачки.

Газета “RІА-Козятин” постійно відстоює інтереси людей, бачачи правову недоказаність обвинувачення і застосування надмірної адміністративної сили до підлеглого. Ми постійно супроводжували цю справу, публікували події, незалежно від ганебних звинувачень “Вісника Козятинщини”, львівських видань, газети “Факти”, “33 канал”, каналу 1+1, газет Харкова, Донецька, Одеси. Саме ці ресурси Людмила Михайлівна Гаврилюк застосувала, щоб оббрехати людину, яка соціально не захищена.

— Пригадую, як о 20.00 вечора телефонував представник каналу 1+1 і вимагав прийти в садочок, бо зібрали батьків, — говорить Зоя Олексіївна. — Наступного дня ці батьки заявили в садочку, що хотіли побити обличчя мені і зняти це на камеру. Я не вийшла на їхню зустріч, відчувала, що затіяла завдитсадка щось жахливе...

Ми будемо продовжувати співпрацю з пані Піркл, здійснювати правовий захист в рамках закону, відстоювати її інтереси. На її захист стали не тільки видання газети “RІА- Козятин”. Це також політичний осередок “Громадянської позиції” та “Просвіта ОУН Козятина”.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
17:24 Назвали дату, коли на Вінниччині цілий день не вимикатимуть світло 16:47 Переможцю — романтична вечеря у ресторані. Запрошують на змагання між закоханими парами 15:17 Козятинський дитсадок «Лелека» отримав допомогу для укомплектування найпростішого укриття 14:00 Чи на місці міський голова Козятина? Від читача 10:32 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 13:04 Вінницька ОВА запрошує на військову службу в стрілецькому батальйоні області 12:03 У Козятині працювала команда кейс-працівників Міжнародної гуманітарної організації 11:06 Студент, з яким мало не сталася трагедія, лікується у Львові 09:10 Завтра у Михайлині прощатимуться з Героєм Михайлом Кравчуком. Просять зробити живий коридор 08:20 Як сьогодні вимикатимуть світло у нашому районі: в обленерго повідомили графік на 7 лютого 08:00 Зима триває: «7-го лютого в Україні щипатиметься за щоки й носи мороз» — Наталка Діденко 18:01 Не виходить на зв'язок: поліція розшукує безвісти зниклого Василя Шарка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up