Дозвіл на залізничні пасажирські перевезення вже є, але електрички та поїзди ще не ходять. Чому?

Дозвіл на залізничні пасажирські перевезення вже є, але електрички та поїзди ще не ходять. Чому?
  • Вчора, 9 червня, на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на Вінниччині дозволи відновити залізничне сполучення.
  • Але, за словами начальника виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень Василя Буцероги, це рішення ще не направлено на Південно-Західну залізницю. Тому наразі, станом на 15.00 10 червня ще невідомо, з якого числа будуть курсувати поїзди

Зокрема, у рішенні комісії йдеться: «Відновити у Вінницькій області, за умови дотримання АТ "Укрзалізниця" відповідних санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, регіональному, та дальньому) між регіонами в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобі або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб»

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up