Дроварі в помаранчевих жилетах вирізали лісосмугу біля тубдиспансеру

Дроварі в помаранчевих жилетах вирізали лісосмугу біля тубдиспансеру

На жаль, сьогодні такі дії не відслідковує ніхто, крім журналістів

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” надійшло повідомлення від небайдужих до природи громадян. Вони повідомили, що залізничники випилюють лісосмугу. У повідомленні також йшлося, що пиляли деревину люди в помаранчевих жилетах і вантажили на причіп приватного транспорту. Знаходиться згадана лісосмуга, за словами тих, що телефонували, перед мостом, як їхати на тубдиспансер. Це 1009 кілометр.

Журналісти на місці події о 17.00 нікого з дійових осіб не застали. Єдине, що залишилось, як доказ варварства, це розведене багаття.

Ми не ведемо дискусію, законна така вирубка чи ні. Ми виходимо з того, що під виглядом санітарної розчистки випилюють зелені насадження. Куди забрали деревину, як паливо, це буде предметом журналістського розслідування. Але факт, що в багаття були кинуті поліна “лози” діаметром 20-25 см, може свідчити, що відвезли дрова не матері загиблого атовця чи багатодітній родині, а комусь із своїх. Таким родинам, як правило, відвозять тільки гілки. А лозу, вербу чи тополю перебірливі дроварі не беруть. Відомо, що ці породи дерев при згорянні забивають димоходи. Але ж є в нашому районі люди, яким такі дрова за щастя. Невже не можна було не спалювати їх? Комусь хотілося від людського ока зменшити масштаб скоєного? Це так не по-господарськи і навіть злочинно.

Галина Касянівська

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду
Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней На Козятинщині спалахнула африканська чума: спалено близько тисячі свиней Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи Полонила музика: про святкування випускного вечору музшколи У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко У номінації «Дитина року» переміг Валентин Діденко
Коментарі (3)
  • Віра

    Кошмар!!
  • Валентина Владимировна

    Опам'ятались через пів року, як це сталось.
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up