Думай, коли йдеш полювати

Думай, коли йдеш полювати

На території району продовжується сезон полювання на пернату дичину. Дні полювання - середа, субота, неділя.

Старший інспектор з КОЗ у СДС  Козятинського ВП ГУНП у Вінницькій області Ярослава Вовк наголошує через газету “RIA-Козятин”, що у мисливця повинні бути при собі посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита. Також дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка), паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році у разі їх використання під час полювання.

Вищевказані документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

За словами пані Вовк, під час перенесення або перевезення вогнепальної зброї, вона має бути в розрядженому стані. Також заборонено полювати на відстані менш ніж 200 метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можуть перебувати люди. Категорично заборонено стріляти на шурхіт, у гілки та очерет, що хитаються, у нечітко видиму ціль.

Дотримання правил безпеки під час поводження з вогнепальною зброєю рятує життя.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up