Дві «двійки» ходити не буде

Дві «двійки» ходити не буде
Так як раніше, вже не буде. Кількість рейсів скоротили в половину, адже перевізники вважають маршрут збитковим

Халепа. Перевізники в один голос заявили, що маршрут збитковий і пускати два автобуси, так як було раніше, ніхто не збирається

Перевізники маршруту №2, що їздить за графіком «Залізничне училище — село Козятин, Іванківці» ще влітку відмінили один автобус. Раніше «двійок» було дві і ходили вони кожні півгодини. Наразі два рейси курсує тільки зранку, до 10.00. Решту дня автобус їздить один і через годину. Такий графік не задовільняє козятинчан. Люди скаржаться на переповнену маршрутку. Мовляв, рейс доволі людний і одного автобуса не вистачає. 

— У ХХІ століття чекати транспорт цілу годину? Таке може бути тільки в Козятині, — висловлює своє обурення пасажирка «двійки» пані Галина. — У сусідніх містах, наприклад, в Бердичеві, міський транспорт ходить один за одним. Цивілізація в людей, зручно та приємно. У нас же чомусь автобус треба чекати півгодини, а двійку взагалі — годину. Тим паче, вона постійно запізнюється і збивається з графіку. Погодьтеся, не дуже приємно чекати взимку маршрутку на холоді стільки часу. Ми вже змирились, що влітку тепло, можна ногу перекинути через велосипед і їхати на роботу, не чекаючи автобуса. Але зараз зима. Можна було б перевізникам хоч трохи подумати про людей. Ціни на проїзд підняли, а комфорту — нуль!

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up