Дві години з поліцейськими: штрафи не виписували, а маски роздавали

Дві години з поліцейськими: штрафи не виписували, а маски роздавали
Поліцейські роздають козятинчанам захисні маски
  • Репортаж. За дві години з поліцейськими журналісти побачили, чим годують нацгвардійців, що патрулюють на козятинських блокпостах, дізналися, яким саме дезрозчином обробляють автівки.
  • Поспілкуватися з козятинчанами, які порушують умови карантину, а ще натрапили на «трохи втомленого чоловіка», який вирішив відпочити на сонечку, чим занекопоїв містян

Вівторок, 7 квітня. На чергуванні — начальник сектору реагування патрульної поліції №2 Геннадій Левчук та поліцейський сектору реагування В’ячеслав Березнюк. На годиннику — 13.00. У спецмашині пахне борщем, котлетами та тушкованою капустою.

— Спочатку розвеземо обіди нацгвардійцям, які перебувають у військкоматі та на блокпостах, — каже Геннадій Левчук. — Вони служать у Калинівці, а на момент карантину — тут, у нас. Шість бійців по черзі несуть службу разом з поліцейськими, рятівниками, представниками громадських формувань та працівниками медичної галузі. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up