“Двійці” — слабенька трійка, “4” — п’ять с плюсом

“Двійці” — слабенька трійка, “4” — п’ять с плюсом

У редакцію газети “RIA-Козятин” надходять скарги за погану роботу маршруту №2. До водіїв претензій ніхто з пасажирів не висловлює.

Нарікання людей полягає в тому, що на маршруті залишилася тільки одна машина. А це недостатньо для маршруту, який курсує між багатьма населеними пунктами: село Іванківці, село Козятин, центр, ПРБ. Траплялися випадки, і такий факт не заперечують самі водії даного маршруту, що в годину пік не всім бажаючим вистачає в автобусі місця. Особливо з таким явищем стикаються мешканці села Козятина. А для пасажирів зупинки на вулиці Пирогова взагалі трапляється лотерея: поїду чи не поїду, гадають люди.

Як стало відомо від інших пасажирів, які їздять двійкою, фактично на маршруті №2 курсує дві машини. От тільки графік руху водії автобусів не дотримуються. То білий автобус один, то жовтий без пари, то білий і жовтий на лінії разом.

Занепокоєння цим маршрутом висловлюють і мешканці ПРБ. Їхній гнів полягає в тому, що автобус 2-го маршруту курсує з інтервалом 30 хвилин тільки на папері. У основному двійка повертається через годину, а не кожні 30 хвилин, як було раніше. Саме ламаний графік автобусів виводить з колії пасажирів 2-го маршруту.

Є в темі перевізників і приємні події.Так водію маршруту № 4 Віталію висловлюють подяку Олена Голошивець, Віктор Васильович та Ірина Бачинська за бездоганне перевезення пасажирів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up