“Едем” — райський куточок

“Едем” — райський куточок

Козятинський “Едем” — це магазин верхнього чоловічого та жіночого одягу. Торгує в ньому чуйна та любляча малечу директор магазину Наталія Максимчук.

Це одна із трьох торговельних точок, які взяли участь як спонсори у фотоконкурсі “Міні- Містер-Козятин”. За непередбачуваних обставин представники “Едему” не могли бути присутніми на нагородженні переможців та призерів конкурсу.

Тож про цей магазин наша коротенька розповідь.

Знаходиться він на вулиці Героїв Майдану, недалеко від районної лікарні. Сама назва магазину не має нічого спільного з райським садом, в якому згідно з Біблією жили Адам з Євою. Зате мовою іудеїв “Едем” означає насолоду. Тож справжню насолоду можна отримати, відвідавши цей  магазин.

Тут не намагаються продати одяг, який людині не підходить. Спілкування з продавцями викликає одне задоволення.

6
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up