Настановча екскурсія: 8-класники спілкувались з суддею, прокурором та інспектором поліції

Настановча екскурсія: 8-класники спілкувались з суддею, прокурором та інспектором поліції
  • 10 вересня учні 8-А класу відвідали Козятинський міськрайонний суд, де їх зустріли та провели екскурсію й бесіду на одну з найактуальніших тем серед дітей підліткового віку: цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх.

Як повідомляє друга школа на своїй сторніці у ФБ учні спілкувалися із суддею, прокурором та інспектором поліції.

Суддя Віктор Проць звернув увагу дітей на відносно новий термін для пересічного громадянина - булінг: як він проявляється, хто від нього страждає та що потрібно робити при його проявах.

Прокурор Калинівської місцевої прокуратури Вінницької області Юлія Пеньківська ознайомила учнів із заходами превентивного характеру та заходами впливу, спрямованими на подолання недоліків та розвитку позитивних якостей особистості. А старший інспектор козятинської поліції з питань пробації Ганна Донченко звернула увагу дітей на те, що Кримінальним кодексом України запроваджено ряд нових, альтернативних позбавленню волі, видів кримінальних покарань, а також передбачено можливість звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням за умови гарантії його виправлення.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up