Експерти розповіли, як домогтися призначення субсидій

Експерти розповіли, як домогтися призначення субсидій

У зв’язку з тим, що в Україні правила призначення субсидій стали більш жорсткими, багато українців втратили можливість отримувати допомогу з боку держави

На тлі цього виникло питання, чи можна оскаржити відмову у виплаті субсидій. Експерт з питань соціального захисту населення Наталія Анатоліївна Токмань розповіла, що потрібно зробити громадянам для успішного оскарження відмови та відзначила деякі деталі даної проблеми.

Скарги щодо призначення субсидій необхідно подавати до комісії з розгляду проблемних питань, пов’язаних з призначенням пільг нужденним категоріям населення. За словами експерта, комісія схвалить скаргу в тому випадку, якщо громадянин зовсім не має доходу, або сума доходу менша, ніж встановлений розмір мінімальної зарплати. Скаргу буде відхилено, якщо особа не здійснила внесок на державне соціальне страхування.

Експерт зазначила, що якщо людина перебуває в скрутному економічному становищі в результаті хвороби, то необхідно надати висновок спеціальної комісії (лікарсько-консультативної). Після цього комісія може винести позитивне рішення і відновити виплату субсидій.

Україна, реалії

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up