Фестиваль «Перлини Козятинщини – 2020» відкрив нові таланти

Фестиваль «Перлини Козятинщини – 2020» відкрив нові таланти
  • Сьогодні, 3 березня, в приміщенні Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту відбувся фестиваль учнівської та учительської самодіяльної творчості «Перлини Козятинщини», який об’єднує учнів та вчителів шкіл району, що мають здібності до сценічної творчості.

Фестиваль вже протягом тривалого часу є чи найбільш яскравою подією на мистецькому небосхилі освіти Козятинщини. Він відкриває нові таланти, дарує неповторні враження, збирає навколо себе старих і нових друзів.


За інформацією козятинської ради,актова зала була вщерть заповнена учасниками та глядачами і протягом усього заключного концерту не вщухали оплески та схвальні вигуки. Варто відзначити, що всі школи району делегували для участі у фестивалі своїх представників.

— І знані виконавці, і дебютанти порадували присутніх різнобарвністю концертних номерів, оригінальністю та артистизмом, високою виконавською майстерністю. Хори і ансамблі, сольний вокал і хореографія, інструментальний та оригінальний жанри, які були представлені на святі, створили надзвичайне дійство, — пишуть на сайті.
За підсумками заключного концерту будуть визначені концертні номери, які представлятимуть район на обласному фестивалі «Проліски надії».

Читайте ще:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up