Фонд музею історії Козятина поповнився історичним книгами

Фонд музею історії Козятина поповнився історичним книгами
  • До Музею історії міста Козятин завітав козятинчанин Микола Підпригорщук, уродженець села Журбинці. Його клопотаннями до фондової колекції поступили книги Геннадія Махоріна- кандидата історичних наук, доцента кафедри суспільних наук Житомирського національного агроекологічного університету, вченого- секретаря Житомирської обласної організації Спілки краєзнавців України, голови Асоціації інтелігенції Житомирщини, заступника голови Житомирської обласної організації ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє директор музею історії міста Козятин Лілія Макаревич на свої сторінці у ФБ.

Під його авторством вийшли «Історико- краєзнавчі студії з минулого Ружинщини» 2017 року та монографія «Українська національна революція 1917-1922 років та її перебіг на Житомирщині», де висвітлені цікаві матеріали і про наших земляків, так як ми відносилися на початку 20 століття до Бердичівського повіту Київської губернії.

У співавторстві з нашим земляком, доктором технічним наук, професором НЕУУ «Київський політехнічний інститут» Володимиром Юрчуком у 2013 р. побачила світ книга «На порубіжжі Волині, Київщини і Поділля» про історію с.елаЖурбинці.

У 2016  вийшов ще один нарис з доповненнями під такою ж назвою і ця книга з'явилася на полицях храму нашої історії.

— Також козятинчанин передав у тому ж авторстві з доповненнями від мешканця Журбинець Анатолія Дзигара, його віршами, оновлене і повніше видання 2018 року «Село Журбинці на Вінниччині: минуле і сьогодення». Усі ці книги передані Музею історії міста Козятин зі згоди авторів з їхніми автографами завдяки зацікавленності, небайдужості, енергійності Миколи Підпригорщука. Дякуємо усім, хто причетний до створення цікавих історичних видань і хто потурбувався, щоб вони з'явилися в місті обласного значення Козятині, — пише Лілія Макаревич.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up