Фонтани, алея закоханих, фотозона, творчий майданчик: визначилися з проектом центральної площі Козятина

Фонтани, алея закоханих, фотозона, творчий майданчик: визначилися з проектом центральної площі Козятина

Якою буде майбутня площа міста дивіться на світлинах від Г.О "Зміни Козятина"

Ось що пише у соцмережах Г.О "Зміни Козятин"

Раді представити вам наше бачення площі, проект, який був презентований на громадських слуханнях з питання реконструкції площі міста.
Основою проекту стало зонування території на творчий майданчик з міні-сценою (для невеликих програм, виставок, переглядів фільмів і презентацій), алею закоханих (з арками у вигляді серця, конструкцією LOVE для фотографування і металевою скульптурою у формі серця, де закохані зможуть повішати замочок, як символ їхнього кохання), зону для дитячих ігор та забав, затишний куточок з фонтаном у вигляді годинника і шаховою дошкою, викладеною плиткою, ще одна конструкція для фотографування - "Я люблю Козятин", меморіальна зона пам'ятників.
Центральна частина площі викладена орнаментом, а прямо із землі б'ють фонтани. Деякі зелені насадження збережено, а ті, які віджили своє, замінюються на вічнозелені і декоративні.
Нижче, до фотографій, наводимо опис цієї ділянки.
Будемо раді чути ваші відгуки, коментарі і конструктивну критику. І, звісно, чекаємо вашої підтримки проекту на наступних громадських слуханнях

 

Вид зверху. Чорні квадрати на орнаменті - фонтани із землі, де технічно розраховано як вони впадатимуть в решітку, тому не буде ніяких незручностей на період їх вимкнення.

Конструкція "Я люблю Козятин" для фотографування. Проглядається алея до фонтана-годинника, на якій лавочки під накриттям, щоб можна було відпочивати на площі не тільки в сонячну погоду, але й під час дощу.

 

Алея закоханних.
На ній арки у вигляді серця, конструкція LOVE і металева скульптура у формі серця, на якій закоханні в знак своєї любові зможуть повішати замочок.

 

 

Вигляд зверху. Всі масштаби збережені і точно розраховані.

Творчий майданчик з міні-сценою. Це місце розраховане для проведення невеликих культурних програм, виставок, презентацій і переглядів фільмів. Загальний вигляд сцени ще знаходиться в розробці і буде представлений на наступних громадських слуханнях.

При плануванні проекту розраховувалась велика кількість лавочок і смітників, для комфортного проведення дозвілля.

Від самого початку на місці цієї змійки ми бачили красиві скульптури дельфінів які ніби випригують з моря, з часом з'явився ще один варіант - контрукція для дітлахів.

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (9)
 • 4esterf

  На такій маленький площі стільки "понатикано". Ну невже немає людини з нормальним баченням перспективи?. Не ганьбіться, зробіть щоб було гарно і просто, не потрібен випіндрьож.
 • Art KO

  Ребята это проект? Неужели нельзя было сделать нормальные визуализации и планы? Такое чувство что проект делал пьяный студент в Варкрафте. Не серьезно
 • Геннадій Панчук

  Існують ще 3 проекта, крім цього.
 • Valentina Shaidovska

  Поки це проект, а ви ж знаєте що проектувати можна, а ось зробити це зовсім інша справа. Кажуть в народі обіцяв пан кожуха.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up