Футболісти Глуховець та Сестринівки переграли своїх суперників з великим рахунком

Футболісти Глуховець та Сестринівки переграли своїх суперників з великим рахунком
  • Минулої суботи на неділі пройшли півфінали районних сільських ігор з міні футболу серед чоловічих команд. Ігри проходили в групах Е та F. В Глухівцях змагалися команди групи Е. Вони виборювали дві путівки до фіналу чотирьох який пройде третього липня в Махнівці на стадіоні «Колос»

В групі Е взяли участь три команди це спортсмени аматори Махнівки, Самгородка та Глуховець. Глухівчани перемогли обох своїх суперників. З футболістами Махнівки вони зіграли з рахунком 6:0, а аматорів Самгородка перемогли з рахунком 5:1. Другу путівку розігрували команди Самгородка та Махнівки. Цей захоплюючий поєдинок з однаковими шансами на успіх приніс перемогу футболістам Махнівки з рахунком 3:2. Вони й пробилися з другого місця до фіналу чотирьох   .

В групі F зустрічалися команди Сестринівки, Йосипівки, Безименської територіальної громади та Білопілля. В цьому півфіналі не було рівних команді Сестринівки. В першій своїй зустрічі вони розібралися з командою Йосипівки з рахунком 6:3. З футболістами Безименнської ТГ сестринівчани зіграли з рахунком 7: 3, В останній грі вони були сильнішими за білопільчан. Команда з берега Гуйви поступилася сестринівчанам з рахунком 1:6. Другою командою півфіналу F стала команда Безименської ТГ. Вони в першій грі перемогли команду Білопілля з рахунком 6:3 і були сильнішими в останній грі півфінального турніру з командою Йосипівки 7:1. Щодо інших результатів то аматори Білопілля мінімально перемогли футболістів Йосипівки з рахунком 3:2 

Четвірка кращих команд Козятинщини зустрінуться в фіналі. Це — спортсмени Сестринівської, Глуховецької, Махнівської та Безименської територіальних громад. Вони за коловою системою будуть визначати чемпіона районних спортивних сільських ігор та призерів турніру. За повідомлення сектору молоді і спорту та одного з організаторів змагань Валерія Швеця турнір чотирьох пройде не четвертого липня як повідомлялося раніше, а третього числа о 16 годині. Це пов’язано з тим що 4 числа на стадіоні «Колос» в Махнівці відбудуться змагання обласної рівня.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up