Футбольний турнір "Батьки-діти"

Футбольний турнір "Батьки-діти"

У школі № 5 відбувся футбольний турнір "Батьки-діти" між учнями 7-А класу та їхніми татусями. Усі довго чекали цієї події, і, навіть, сильний вітер не завадив відбутися змаганню

Уболівати прийшли класний керівник О. Кульчицька, дівчатка класу, молодші сестрички учнів та мами. За грою стежив справедливий суддя Олег  Шеремет. На початку гри татусі вирвалися вперед із рахунком 4:1, та діти не розгубились і невдовзі наздогнали батьків. Під кінець матчу рахунок зрівнявся, тому рефері оголосив серію пенальті. У результаті юність перемогла досвід.

Кожен гравець отримав подяку за участь у турнірі. Усім дуже сподобалася гра, й одноголосно вирішили, що подібне змагання між учнями та батьками не останнє.

Ангеліна Кардаш, учениця 7-А класу

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Фото дня: болотяні дороги та собаки Фото дня: болотяні дороги та собаки Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up