Гарний спосіб поцікавитись, куди і як йдуть гроші міста?

Гарний спосіб поцікавитись, куди і як йдуть гроші міста?

В кінці серпня пройдуть засідання постійних депутатських комісій

28 серпня о 15-00 комісія з питань регулювання земельних відносин, будівництва, комунальної власності,   приватизації.

29 серпня о 10-00 — з питань роботи житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, надзвичайних ситуацій, охорони довкілля та підприємницької діяльності, регіонального розвитку і інвестицій, та захисту прав споживачів.

29 серпня о 15-00 — з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності, етики, топоніміки, контролю за діяльністю виконавчих органів ради та з гуманітарних питань і соціального захисту населення.

30 серпня о 15-00 — комісія з питань фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку.

Чергова сесія міськради — 7 вересня. Початок о 10 годині. В переліку питань: звіт про виконання міського бюджету за І півріччя, внесення змін до бюджету на 2018р., затвердження рішень виконкому, про стан підготовки житлово-комунального господарства до роботи восени та взимку.

Затвердять статути у новій редакції комунальних підприємств “Відродження” та “Чисте місто”, програму каналізаційно-насосних станцій, ліквідують КП “Добробут”. Окрім цього внесуть зміни у програми «Безпечний Козятин – взаємна відповідальність влади та громади», соцзахисту населення. Заслухають питання про програми протидії захворюванню на туберкульоз і «Цукровий та нецукровий діабет». Внесуть зміни до Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Козятинської міської ради. Депутати нададуть повноваження з реалізації державної регулятивної політики постійній депутатській комісії з питань законності та розглянуть до 20 питань майнових відносин.

Проекти  рішень та матеріали їх підготовки (додатки до проектів рішень, листи-клопотання, аналітичні довідки) готові на 9 серпня. Отож, до погоджувальної ради (6 вересня) всі бажаючі мешканці, яким не байдуже, як деребанять бюджет міста, можуть ознайомитися з ними у секретаря ради.

Вероніка ЛЮБІЧ

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up