Газ впав у ціні

Газ впав у ціні
 • Після того, як населення піднялося проти надвисоких тарифів і Уряд тимчасово встановив граничну ціну на газ, газзбути почали знижувати вартість блакитного палива.
 • Скільки платитимемо за куб у лютому?

У вівторок, 26 січня газорозподільчі компанії почали оприлюднювати ціни на блакитне паливо, що будуть діяти у лютому. Як повідомляє «ГазПравда», ще з самого ранку нові ціни вже виставили Megawatt, Енергетичні ресурси України та ETG.UA. Вони запропонували ненабагато нижчу ціну за грачничну 6,99, яку встановив Кабмін. У цих постачальників куб блакитного палива коштує у межах 6,88 — 6,98 гривень.

Пообіді нова ціна на газ з’явилася і на сайті «Вінницягаз збут». У лютому кубічний метр коштуватиме 6,99. Тобто, не більше граничної ціни, але й не менше. Проте, у порівнянні з січнем, блакитне паливо подешевшало майже на три гривні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (4)
 • Alexandr Mironov

  КЛОУНЫ....МОЖЕТЕ КОГДА ЗАСТАВЯТ?
 • Алла Матіщук

  а «Вінницягаз збут» хоч на копійку, но дорожче. А перерахунок за січень коли буде??? Січень підняли, людий чуть знизили, березень піднімуть, літні місяці знизять і т.д. це що за керування цінами..Хто має контролювати ціни?
 • Ксюшка Коляда

  Да знижено за січень 10грн з копійками разом з транспортіровкой коли дуже холодно було. А лютий тепліший то вже дешевше .. Брєд... Ціна на газ повинна бути одна , а не кожного місяця різна.
 • Михайло Дусанюк

  Газ не впав,. січень заплотимо і відчуємо,  а лютий газ6.99грн.+доставка 2.016грн, також відчуємо зниження, це брихливе зниження  від Кабміну..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up