Гематоми та забій головного мозку: у Козятині на «хитрому» базарі напали на поліцейського

Гематоми та забій головного мозку: у Козятині на «хитрому» базарі напали на поліцейського
  • Один із мешканців Козятина посеред білого дня побив правоохоронця. Спочатку обізвав його, а потім в хід пустив кулаки.
  • А все через те, що поліцейський декілька місяців тому склав на нього адмінпротокол.
  • Що з сержантом поліції та яке покарання понесе сам кривдник?

Напад на стража порядку стався у понеділок, 13 вересня близько дев’ятої години ранку. Відомо, що  працівник поліції, старший сержант поліції перебував на ринку «Хлібодар» поза службою, у цивільній формі по своїм справам.

В цей час козятинчанин, побачивши поліцейського, почав виражатися в його адресу нецензурною лайкою та погрожувати фізичною розправою. А все через те, що правоохоронець декілька місяців тому склав на нього адміністративний протокол за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 130 КУпАП.

За інформацією козятинської поліції, старший сержант неодноразово робив усні зауваження козятинчанину та хотів уникнути конфлікту. Вже навіть почав виходити з території ринку. Говорив, що він є працівником поліції та висував законну вимогу припинити протиправні дії. Та чоловік навіть і не думав зупинятися, а навпаки, пустив у хід кулаки. Спочатку він штовхнув поліцейського кулаком у спину, після чого поліціянт впав і вдарився головою об стіну магазину. Коли правоохоронець піднявся, нападник схопив його за комір і почав бити кулаком на обличчі. Відомо, що старший сержант поліції отримав декілька ударів у щелепу. В результаті такого нападу у правоохоронця тілесні ушкодження у вигляді гематоми лівої скроневої ділянки та забій головного мозку. Відомо, що наразі він знаходиться на лікарняному.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up