Героїв війни з Росією били і ставили на коліна. Наметовий табір під Радою розгромили силовики (ФОТО)

Зранку у суботу, 3 березня 2018 року, силовики силами Нацгвардії України та Національної поліції штурмували мирне наметове містечко під Верховною Радою України. Атака відбувалася з порушенням законодавства України та базових прав людини: «правоохоронці» били і принижували людей, передає Вісточка.

Героїв війни з Росією били і ставили на коліна. Наметовий табір під Радою розгромили силовики (ФОТО)

Під час штурму Нацгвардія і поліція вдалися до активних силових дій: двоє мешканців табору в тяжкому стані були доправлені до лікарень, в них розбиті голови.

Інших людей, більшість з яких учасники війни з Московією, які добровольцями пішли на фронт і зупинили навалу Путіна у 2014-2015 роках, били, принижували, поставили на коліна і у такому вигляді тримали у снігу на морозі.

Станом на 10 ранку у відділку поліції Печерського району знаходився 71 затриманий протестувальник.
 


Штурм наметового містечка почався біля 8 ранку. «Наметовий табір на Грушевського розтрощено спецпризначенцями. Атакували кілька сотен одразу з трьох боків. Оборонялися десятки. Через морози останніх днів багато наших активістів, що жили в наметах, похворіли і ми відправили їх по домах. Майже усі, хто сьогодні був на Грушевського, затримані. У двох розбиті голови, їх забрали швидкі. Їдемо до Печерського райвідділку поліції, куди їх ймовірно мали доставити», — написав у Фейсбук народний депутат Єгор Соболєв.

Хто хоче більше деталей, подивіться фото і стріми. (Фото Ліга.нет та соцмережі)
 

 

 

 

 

Люди у поліцейському відділку самі надають один одному медичну допомогу: 

 

Коментарі (1)
09:52 Запит «Гітлер» народивсь 20 квітня або Ленін 22 квітня 09:43 Новини Агро-ліс Козятина - покращать естетичний вид накриття криниці 19:57 На Рівненщині Птича Дубенського . Московський патріархат не дають відспівувати загиблого українського бійця. 18:44 Вірмен у світі 10 мільйонів , з яких третина у Вірменії. Діаспора в Росії, Франції, Ірані, США, Канаді, Україні, Грузії 18:33 Тело сбросили в реку: под Киевом похоронили 28-летнего волонтера Дмитрия Гончаренко, расстрелянного боевиками "ЛНР" 12:27 На ПРБ з’явилися сміттєві баки 12:22 Нова емблема “Моноліта” 12:10 11 медалей привезли інваспортівці 12:02 Методи боротьби зі стресом, які доступні кожному 11:54 Безпринциповість Пристосуванці не проявляють зараз гуманності до Савченко 06:25 Як зліпили зупинку біля училища. фото відео 11:46 Сьогодні - день Ревучої води. Чому потрібно слідкувати за "сваркою" в небі? 11:37 “Громадянська позиція” готова до виборів, хоча ресурси обмежені

Наш співрозмовник — пані Марія Хітрова. Їй 27 років. Із них дитинство (10 років) провела в Козятині.

У середу, 11 квітня, на вулиці Куликівського працівники Козятинської дирекції залізничних перевезень копали лунки під саджанці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up