Гімнастки приїхали з нагородами

Гімнастки приїхали з нагородами

Мілана Кузьмич, Влада Сікорська, Іванна Коцут, Лідія Хоченковат побували на Одеському фестивалі

 

21-23 серпня на базі СК “Краян” в Одесі проводився I-ий Всеукраїнський фестиваль з художньої гімнастики «Одеса — мама ». Всього у змаганнях взяли участь 18 команд з Одеси, Миколаєва, Чернівців, Ізмаїла, Козятина, Дніпра, Южного, Кропивницького. У залі  панувала атмосфера дружби, взаєморозуміння, емоцій, дух суперництва. Гімнастки продемонстрували свою силу, красу, грацію.

Серед учасників гідно виступили наші землячки. Дівчатка під керівництвом Лариси Миколаївни Чернишенко змагалися в різних вікових категоріях. Протягом трьох днів юні гімнастки змагалися в різних вправах з булавами, стрічкою, м’ячем, кругом.

Загалом спортсменки продемонстрували досить високі результати. У своїх вікових групах Мілана Кузьмич (вихованка ДНЗ№1) виборола I місце, Віолета Юрченко (ЗНВК І-ІІІ ст. ім. В.М.Підгорбунського), Влада Сікорська (спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка) вибороли II місце,  Іванна Коцут та Лідія Хоченкова (загальноосвітня школа I-III ступенів №5 ) — III місце.

Щира подяка виноситься батькам гімнасток за фінансування поїздки.

Діти — наше майбутнє, а спорт здоров`я нації. Хай вам щастить, юні королеви грації та краси!

P.S. Від редакції:

Щира подяка батькам гімнасток і за  участь у волонетрському русі по допомозі воїнам ЗСУ.

Катерина ХОДЮК

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки На Козятинщині під завалами знайшли тіло жінки
У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У «Водокачці» виявили кишкові палички. Де ще в Козятині заборонено купатися? У Козятині змагались з пляжного волейболу У Козятині змагались з пляжного волейболу Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинчан просять оновити дані в реєстрі територіальної громади Козятинські дачники хочуть нового керівника Козятинські дачники хочуть нового керівника
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up