Голова села Сокілець Валерій Мосійчук глумиться над 8-річною дитиною

Голова села Сокілець Валерій Мосійчук глумиться над 8-річною дитиною

За допомогою засобів масової інформації можна впливати на громадську думку та свідомість

Масові комунікації сприяють тим самим найкращій реалізації цілей суб'єктів соціальних інтересів. Цей факт став підставою виникнення терміну «четверта влада», яка наділяє масові комунікації якимись особливими владними повноваженнями.

Місцева преса має фінансово й редакційно відмежуватися від органів влади, щоб стати незалежною. Саме цей аспект діяльності і називається четверта влада. Так живуть найрозвинутіші держави світу.

Одна доба життя репортера

Там питають не у журналіста, що той написав. Там питають так: "чому ти дав зачіпку, щоб про тебе так писали?" Кажуть: "Научись спілкуватись з пресою або звільняйсь. Ти не вмієш фахово працювати. Подав позов проти преси? Ти вже ніколи не можеш бути державним чиновником!..."

А ось наші чиновники. Ви тільки послухайте, як страждає мати з 8-річним сином. Живуть без світла два роки і влада ігнорує їх заяви.


Вона — і мама, і просто жінка, що не змирилася, не скорилася, не опустилася. У вас депресія — поживіть один день її життям. Все пройде!

1
0
7
5
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці
Коментарі (2)
  • Віра

    Жах!!! Високопосадовці — де Ваша совість??? ЗАГУБИЛИ??????
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up