Голова села Киричишин з Миколаївки звільнився

Голова села Киричишин з Миколаївки звільнився
Голова села з секретарем перед початком позачергової сесії

За власним бажанням Влад ПОВХ

Минулого четверга 5 квітня 2018 року в селі Миколаївка Козятинського району мала розгорнутись відверта війна між громадою, депутатським корпусом, діючим головою та його прихильниками.

Інтрига зберігалась до останньої хвилини, оскільки не відомо було, хто збере більшість і в якій кількості.

Відповідно, мещканці попрохали поліцейське забезпечення. Запросили і газету “RIA-Козятин”.

За наполяганням всіх без винятку депутатів і секретаря, відбулась позачергова сесія з одним питанням: “Про дострокове припинення діяльності на посаді  діючого голови сільради Володимира Григоровича Киричишина.

Сесія розпочалась в 14 год.15 хв. і продовжувалась півгодини, при тому з перервою на десять хвилин. Сесію розпочав секретар сільради, зачитавши звернення депутатів з повіствою дня. Однак, сільський голова своєю заявою упередив події, запропонувавши добровільно звільнити його із займаної посади за власним бажанням за сімейними обставинами.

Присутні 11 депутатів та секретар (один депутат був на посівній) після десяти хвилинної перерви, порадившись одноголосно дали згоду за припинення діяльності сільського голови за власним бажанням. На цьому розійшлись.

Можна вважати, що відбулась зміна керівного складу, а не відсутність її взагалі. До призначення нового  голови його обов’язки буде виконувати секретар сільради. Влада на селі діятиме в штатному режимі, що не позначиться на функціонуванні територоіальної громади.

Причини такої події нам не відомі. Однак, хочеться відзначити толерантність сторін, оскільки вирішився конфлікт без протистояння. Досвід толерантності можна запозичити і іншим громадам у вирішенні протистояння між владою та виборцями.

декларація Володимира Киричишина 

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_42d41a1a-60a6-4d1c-8e85-28be632eccd0

дивись в ютубі

https://www.youtube.com/watch?v=URTSYmLfQwo

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=aK29nZBHTlI

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
10:00 Чим запам’яталися колишні очільники Козятина 09:10 Козятинців запрошують до музею на виставку «Видатні діячі міста» 08:27 Недогледіли: у нашій громаді втопилася дворічна дівчинка 19:43 Збирають гроші на квадрокоптер для наших військових. Долучайтеся Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 19:00 Договір на ремонт Куликівського хочуть скасувати через суд 17:15 Зупинки громадського транспорту погані там, де немає господаря photo_camera 16:25 Як козятинські рятувальники розповідали про правила пожежної безпеки у літній період 15:53 Козятинське управління соціальної політики отримало комп’ютерне обладнання 14:20 Дощі з грозами та сильна спека. Якої погоди очікувати найближчими днями? 13:00 Дороги, на яких виводиться з ладу техніка, і здригаються хати photo_camera 11:20 Декоративна подушечка та чавунна м'ясорубка: у фондах козятинського музею поповнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up