Головиха відмовила у реєстрації шлюбу воїнам АТО

Головиха відмовила у реєстрації шлюбу воїнам АТО

Ще потрібно вміти так нагло принижувати людей, перебуваючи на державній виборчій посаді! Мова йде все про відому сільську раду села Козятин та її голову - пані Катеризюк.

Її намагання перетворити щастя тільки сформованої родини уродженця і жителя с. Козятин в бруд, лайно, приниження — чи то за національною ознакою, чи бажанням помсти, ненависті до воїнів АТО — зашкалює.

Воїн - контрактник ЗСУ прибув на побивку не випадково сюди додому в рідне село. Він пройшов процес становлення себе і вирішив свою долю поєднати з військовою службою в ЗСУ. Але у чоловіка має бути родина. В Україні це називається дружина, в одному лиці звучить, як військо. Саме ця пара (він подолянин, вона з донецьких степів) вирішили зареєструвати шлюб на Покрову на день створення ЗСУ. Бо кому, як не їм розписуватись саме в цей день — День Збройних сил України?

Зібрали документи, узгодили тимчасову відпустку і — в сільську раду с. Козятин. Сталось те, чого ніхто не сподівався. Заяву не  прийняли до розгляду, не зареєстрували.

Ось такий старт для родини і всієї громади. Хто ж за неї голосує, або буде голосувати в майбутньому? Хто не кине камінь, коли вона відвернеться спиною.

Ми подали заяву в прокуратуру для кваліфікації дій людиноненависної особи, зловживаючої владою і законом про звернення та заяви громадян.

Молодята ж з власної ініціативи подали заяву на шлюб в місті Козятин. Їх люб’язно прийняли, зареєстрували заяву і, віримо, цю подію перетворять у справжнє свято.

У громади є можливість прийти в РАЦС та привітати родину військових саме в день Покрови — букетом, добрим словом, ну і подарунком (мінімум однією гривнею, щоб вони змогли порахувати згодом, а скільки людей їх привітало).

Надіємося, що громадські осередки, трудові колективи не обійдуть молоду родину військових, що несуть службу в зоні бойових дій. Музичний та театральний супровід, напевно, професійно велично втілять місцеві творчі люди і без наших консультацій. Головне, щоб не забули, або чиновники не спустили на самоплив. Але громада здатна  і сама організувати подарунок душі і свята для молодят ЗСУ.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up