Головний лікар ЦРЛ: «В нас лікарня закрита і приймає пацієнтів у відповідному режимі»

Головний лікар ЦРЛ: «В нас лікарня закрита і приймає пацієнтів у відповідному режимі»
Фото головного лікаря козятинської ЦРЛ Олескандра Кравчука взято з архіву нашого видання
  • В якому стані знаходяться хворі на COVID-19, чи захищені козятинські лікарі і чому ЦРЛ опублікувала оголошення з запрошенням лікарів та медсестер у боротьбі з коронавірусом — дізнайтесь в інтерв’ю з головним лікарем козятинської ЦРЛ Олександром Кравчуком

— Станом на 13 квітня скільки у Козятині зафіксовано хворих на COVID-19? — запитали ми у Олександра Кравчука.

— Уточнювати інформацію по кількості виявлених хворих на корона вірусну інфекцію потрібно в лабораторному центрі. Чому? Тому що ми відповідаємо тільки за тих, хто в нас знаходиться на лікуванні, а в нас же ще ж у «первинках є». Інформація виявлення накопичується через лабораторний центр. І вони тоді відповідно до профілю дають інформацію відповідним керівникам.

— Скільки хворих наразі лікується в ЦРЛ і в якому вони стані? 

— Один хворий готується до виписки, пацієнт одужує. Другий випадок переведений на Вінницю. Більш в нас поки що немає.

— Як відбувається госпіталізація хворих? Вони по «швидкій» звертаються? Де вони лікуються, у якому відділенні, на якому поверсі?

— Давайте не будемо розповсюджувати лишню інформацію, яка може дестабілізувати стан. В нас лікарня велика. Виявитись хвороба може в будь-якому місці. В нас лікарня закрита і приймає пацієнтів у відповідному режимі. Від сортування в приймальних, і все інше. Швидка знає, санітарні лікарі знають, знають сімейні лікарі. Через те я перепрошую, дуже поважаю всі мас медіа і висвітлюю тільки офіційну інформацію. Дуже хочу, щоб непрофесійні коментарі не робили паніку серед людей. Чітко дотримуватись карантину самоізоляції. Це перш за все. Якщо люди будуть дотримуватись карантину, нам буде легше працювати і упередити поширення захворюваності. Всі дії направленні на не поширення захворюваності.

— Чи мають лікарі всі необхідні засоби захисту?

— Станом на сьогодні засобами захисту лікарня забезпечена. Що буде далі? Залежить від кількості людей, які будуть поступати. В подальшому засоби захисту будуть ще довозитись.

— В соцмережах адміністрація лікарні опублікувала пост про те, що шукає лікарів та медичний персонал. Не вистачає кадрів?

— Ми запрошуємо бажаючих лікарів в наданні допомоги. Лишній рук сьогодні не буває. Роботи хватить всім. Персоналу в нас вистачає, але я приймаю не популістські рішення, а працюю на упередження і ми робимо пропозицію. Можливо хтось бажає, можливо хтось думає когось не допускаємо. Всіх приймаємо на роботу, розподіляємо навантаження, формуємо різні бригади. В нас своя внутрішня робота. прийняти участь в роботі на різних ділянках.

— Розкажіть про пункт скринінгового медичного сортування, який розгорнули на території ЦРЛ. Він працює?

— Він працює, але він буде більш працювати при масових поступленнях. Він в нас є допоміжним, в залежності від масовості поступлення. Ми готові і до того, і до того.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up