Головний приз - живе порося: як Пляхова відзначила своє 358 річчя

Головний приз - живе порося: як Пляхова відзначила своє 358 річчя
  • Перші згадки про Пляхову датуються 1663 роком. Свої 358 іменини з Дня заснування села пляхівчани відзначили у новоствореній громаді.
  • Як пройшло свято села - у нашій розповіді.

Про Пляхову ще можна сказати, що це село у долині. Розташоване воно на березі притоки Гнилоп’яті - річки Гнилоп’ятки. Та не тільки Пляхова багата і красива природними ресурсами. Основне багатство пляхівчан — це самі люди.

Привітати працівників сільськогосподарської ниви, діячів науки та мистецтва, лікарів та працівників соціальної сфери, наймолодших і найстарших селян приїхали керівник оновленої сільської громади Олександр Амонс та депутати обласної ради Ірина Колесник з Павлом Пойдою.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up