Готовність до проведення ЗНО: кому складати, а кому — ні

Готовність до проведення ЗНО: кому складати, а кому — ні
  • Як повідомила заступниця директора регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева, – випускники одинадцятих класів, які цього року не планують вступати до вишів, отримають атестат про здобуття повної загальної середньої освіти, а тим, хто вступатиме до вищих навчальних закладів, обов’язково потрібно скласти ЗНО.

За її словами у Вінницькій області для участі в ЗНО зареєструвались майже 16 тисяч учасників,при цьому найбільше серед предметів – на українську мову та літературу, історію України та математику.

Людмила Марцева розповіла, що для проведення ЗНО створено на Вінниччині 63 пункти тестування, які забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту для безпеки його учасників: це антисептики, тонометри для вимірювання температури  а також, що  основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня і триватиме до 17 липня.

Вона також звернула увагу, що в день тестування ті, хто здають ЗНО, повинні бути в захисній масці. Учні сидітимуть в аудиторії з дотриманням соціальної дистанції, та з врахуванням вимоги — не більше 15 осіб в одному приміщенні.

Провал першого дня пробного ЗНО. Чи повернуть кошти абітурієнтам?
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up