Говорили про вакцинацію та доставку газу: громада Козятина зібралася на схід міста, яке назвали «Віче»

Говорили про вакцинацію та доставку газу: громада Козятина зібралася на схід міста, яке назвали «Віче»
  • В суботу, 13 листопада громада міста Козятина зібралася на своє перше «Віче». «Віче» за своєю сутністю — це збори, на яких обговорюють і вирішують важливі громадські питання. «Віче» є органом прямого народоправ’я і прирівнюється до народних зібрань

Першим на зібранні мав слово правозахисник Володимир Цимбалюк. Він підкреслив, що причиною такого зібрання стало те, що нам пропонують жити не за основним законом Конституції, а за постановами і наказами, які не мають під собою юридичної сили. Працівників, які не пройшли вакцинацію, не допускають до роботи за постановою Кабміну, яка не була зареєстрована у міністерстві Юстиції, а яка датована днем, коли не було засідання Кабінету міністрів.

Ще пан Володимир зауважив, що на «Віче» вони запрошували керівництво міської ради і замовляли на зібрання гучномовці. Тільки провладна більшість на зібрання громади не прийшла і гучномовців не надала.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

17:05 Як отримати рецепт на антибіотики? 16:24 «Мішок основи скінчився. По факту - вийшло 26 маскувальних сіток» 14:45 Для наших захисників вже зібрали більше 100 тисяч гривень 13:15 Збираємо дитину до школи. У скільки це обійдеться? Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 12:20 Привласнив 30 тисяч гривень: махнівчанин обчистив банківську картку 80-річної односельчанки 11:26 НМТ: козятинчанин Володимир Воронюк з двох предметів показав максимальний результат — 200 балів 10:29 «Поки йде війна, перейменування не на часі. Поговоримо після перемоги» 09:30 Різдво Миколая Чудотворця: про одне з найбільш шанованих християнських свят, прикмети та традиції 08:13 У Козятині планують побудувати інклюзивний дитячий майданчик. Збирають гроші 20:24 Рахунок для збору один, а історії різні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up