Говорили про важливість оплати розподілу газу

Говорили про важливість оплати розподілу газу
  • У середу, 26 лютого, в Козятинській РДА представники «Вінницягазу» пояснювали новий порядок оплати послуги розподілу блакитного палива. 

На нараді керівник Козятинської дільниці Віталій Мельник розповів про зміни, які відбулися у газовій сфері на початку 2020 року. Зокрема про те, що з січня поточного року за рішенням НКРЕКП з рахунків за газ вилучена плата за доставку газу. 

— Оплата рахунку за доставку газу має бути здійснена до 20 числа поточного місяця за рахунком Оператора ГРМ, Тобто, до 20 лютого – за лютий, до 20 березня – за березень.
За рахунок коштів, сплачених споживачами за розподіл газу забезпечується утримання та обслуговування усієї газорозподільної мережі Вінниччини, виїзд бригад аварійно-диспетчерської служби за викликами 104, заміна лічильників, ремонт та модернізація мереж та обладнання , — пишуть на сайті районної ради.

Також Віталій Мельник пояснив, як розраховується плата за розподіл газу для кожного споживача, від чого вона залежить, коли і як сплачувати. Присутніх цікавило, чому тариф за доставку не однаковий для різних областей, на яких підставах застосовують коефіцієнти приведення об’ємів спожитого газу до стандартних умов, чи переглянули розміри оплати за доставку газу новим споживачам і тим, хто газом в минулому газовому році не користувався.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up