Грейдування називають ремонтом дороги

Грейдування називають ремонтом дороги

Міські чиновники прочитали в газеті, що в селі Козятині перед навчальним роком ремонтують дороги і, мабуть, собі хотіли чимось здивувати містян.

А поскільки рішення приймали поспішно, то забули приказку, в яких випадках потрібно поспішати. Та й так і сталося, як у приказці. Тільки блохи тут ні до чого.

Для доріг у міської влади казна порожня. Тож вирішили зробити найдешевше — грейдування вулиць Гагаріна, Ломоносова, Трудової, Баженова, Української, Крилова, Менделєєва, Лесі Українки, Джерельної.

Чому влада обрала саме ці вулиці, сказати важко. Тільки з того, що було зроблено після грейдування, склалося враження, що робилося не для мешканців вулиць, а для звітності.

Обрали для грейдування саме ті вулиці, де живе найбільш мирна громада міста. Адже протягом 60 років нічого не вимагали від влади відносно доріг. Самотужки збирали кошти на дорогу і ремонтували її.

Яка потреба була проводити ремонт дороги грейдером-калікою, де люди цього не те що не вимагали, а навіть не просили? Мабуть, міські чиновники надіялися, що люди мовчатимуть?  

Найбільше дісталося вулицям Крилова, Менделєєва, Джерельній та Гагаріна. На вулиці Крилова повигортали з дороги каміння. Зробили бордюр з піску та каміння, який не просто здолати більш молодшим мешканцям. Вулиці Мендєлєєва та Джерельна стали не проїзними для велосипедистів.

Про вулицю Гагаріна окрема тема. Тут є дві ями від бомб часів війни. Ті місця на вулиці підсипати потрібно постійно. А грейдером можна зробити тільки більше болота на дорозі. Що було успішно доведено під час так званого “ремонту вулиць-2 грейдуванням.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up