Гриценко про військовий стан. Парламент на цей раз діяв розумно.

Гриценко про військовий стан. Парламент на цей раз діяв розумно.

Консолідація можлива - навколо чесної справи

 

Рада не підтримала президентський варіант рішення про воєнний стан. Змусила Президента внести суттєві корективи, за своїм змістом позитивні.

Перше - рішення Президента про режим воєнного стану Радою підтверджено, але не на всій території України, а лише в окремих областях. Для мобілізації оборонних зусиль цього достатньо, головне - щоб ці зусилля були і вони були ефективними.

Друге - Рада не дозволила Президенту відкласти проведення виборів; для цього термін дії режиму воєнного стану було скорочено вдвічі, до 30-ти днів. Президент вимушено погодився, трюк не вдався.

Третє - Рада окремо проголосувала Постанову про призначення виборів на 31 березня 2019 року. Чим закрила шлях до можливих маніпуляцій з метою втриматися у кріслі довше, ніж передбачено Конституцією.

Четверте, не обійшлося без ложки дьогтю - Президент отримав право обмежувати права і свободи громадян протягом місяця у визначених Указом областях. Тож будьмо пильними, солідарними і консолідованими для захисту від необґрунтованих на них посягань.

Прес-центр ПП “Громадянська позиція”

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up