Спецтема: карантин

Гриценко: Журналісти - судинна система суспільного організму, яка розносить кисень правди або чадний газ

Гриценко: Журналісти - судинна система суспільного організму, яка розносить кисень правди або чадний газ

Наступні вибори президента будуть складні, а кандидати використовуватимуть всі можливості реклами у ЗМІ, аби вирватись догори, тому медіа гратимуть ключову роль у процесі

Таку думку висловив лідер ПП “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко під час зустрічі із регіональними журналістами у медіа-клубі Національної спілки журналістів України. Він виклав власні тези щодо того, як зберегти країну та зупинити відтік громадян за кордон. Він обговорив із журналістами, які медіа мають можливості та як утримувати ЗМІ, не публікуючи замовні та «брудні» матеріали.

— Немає жодної проблеми, яку не можна вирішити. Можливо, для цього треба день, тиждень, місяць, рік, але немає проблеми, яка може кинути нас всіх у страх та зневіру. Ми зараз зароджуємо нову систему, нову державну етику та мораль. Ключовий етап - президентські вибори. Журналісти ж - це судинна система нашого суспільного організму. Вони розносять кисень правди або чадний газ, який душить. Зараз момент істини для всіх нас - або фальш, або правда. Наш шлях - правда.

Він додав, що він того, кого оберуть українці, залежить шлях України та її розвиток або стагнація.

— Якщо Тимошенко президент, Медведчук спікер, Бойко прем’єр. Як ви думаєте, ми підемо догори чи донизу? Натомість треба впевнений рух догори. Треба сконцентрувати кадровий потенціал, людей, спроможності. Відновити довіру, справедливість, об’єднати країну. Зробити так, щоб кожен із нас відчув можливість соціального ліфту і в бізнесі, і в політиці, розкрити творчий потенціал людей, — вважає лідер «Громадянської позиції».

Зараз, на думку Гриценка, Україна частково втратила свій суверенітет, бо влада не може самостійно приймати рішення. Врешті це може призвести до того, що країну «розберуть на органи».

Коментарі (1)
  • РВВ

    На словах он Лев Толстой, а на деле - бывший министр обороны, который продавл армию
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up