Громада міста просить тротуар в міському парку

Громада міста просить тротуар в міському парку
За березою калюжа на всю доріжку, яку обходять і об’їжджають люди
  • Репортаж. Багато мешканців Козятина не розуміють програми розбудови нашого міста. 
  • Люди кажуть: взяти будівництво чи ремонт тротуарів. Те, що їх роблять – правильно. Але часто тротуар чомусь роблять там, де він менше потрібен, ніж, наприклад, у міському парку. Скориставшись підказкою міської громади ми взялись до перевірки

 

Тротуаром, що проклали на кругу, перехожі майже не користуються. Як ходили люди по прямій, так і далі ходять. Майже така сама картина біля переїзду вулиці Довженка. На вулиці В. Земляка тротуаром люди таки користуються. Тільки ходять ним після часу пік, коли на ринку стає малолюдно. Коли торгівля в самому розпалі, перехожі не можуть тротуаром йти, тому що продавці можуть їх накрити не зовсім приємними словами. А кому охота день починати з конфлікту?

Тротуаром на перехресті вулиць Грушевського і Мічуріна перехожі задоволені. Інші кажуть, що зроблено мало, але й на тому дякуємо.

Майже така ж позиція наших земляків, з якими ми поспілкувалися біля переходу від пішохідного мосту до вулиці Героїв Майдану. Та найбільш задоволений переходом-переїздом був юнак на велосипеді, ім’я якого ми так і не дізнались. Промчавсь своїм двоколісним наче по велодоріжці. На що одна козятинчанка, на ім’я Ганна, сказала: «Старою доріжкою велосипеди в руках вели, а тепер літають наче велотреком»

З вулиці Героїв Майдану перебралися в міський парк. Біля доріжки гуде механізована техніка. Запитуємо, що це має бути?

— Кабель буду затягувати, – відповів спеціаліст. 

Дроти прокласти парком, не копаючи траншеї, ми можемо, а прокласти декілька метрів тротуарної плитки, щоб люди по воді не ходили, чомусь, як кажуть, руки не доходять.

Поспілкувалися з Юлею та її чоловіком, які за мить до нашої зустрічі обїжджали калюжу на умовній доріжці дитячим візочком. 

— Краще б тротуар тут зробили, а не на базарі, – сказали вони.

— За кордоном, перш ніж прокласти доріжку, дивляться, кудою люди ходять. Лише тоді прокладають доріжку. Стежки в міському сквері є, можна прокладати тротуарну доріжку, – каже козятинчанин Олексій. За 20 хвилин ми поспілкувалися з 12 представниками громади і жоден зі співрозмовників не сказав, що прокладати тротуар в міському сквері не треба. Варто владі дослухатись до цієї думки, бо громада просить.

У ЖКГ, куди ми звернулися з цього приводу, начальник комунальників Євген Малащук  був на прийомі міського голови. Виручив начальник відділу архітектури та містобудування Олександр Давидов. Він сказав, що з таким питанням нам краще звернутися в Управління житлово-комунального підприємства. Але сказав і свою думку.  

– Як спеціаліст з містобудування, можу сказати, що міський сквер – це об’єкт комплексного підходу. На це потрібна кошторисно-проектна документація. Зробити доріжку і нічого не зробити біля пам’ятника Пушкіна не можна. Потрібно відновити його чи поставити чийсь інший бюст. Усе це потребує вирішення.

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up