Громада Верболіз: «Риба дохне, витягнути нікому»

Громада Верболіз: «Риба дохне, витягнути нікому»
Фото ілюстративне
  • На гарячу лінію газети «RIA-Козятин» надійшло повідомлення з Верболіз.
  • Громада села занепокоєна тим, що в їхньому «Заводському» ставку загинула риба. «У нас, – кажуть селяни, – немає клубу рибалок, щоб скликати всіх і гуртом витягнути зі ставка дохлу рибу.
  • Чи організують таку бригаду наші керманичі села – невідомо».

Перед тим, як поїхати у Верболози, ми вирішили озброїтись думкою рибалок та біолога. Запитували про можливі причини загибелі риби. Біолог, який до виходу на заслужений відпочинок працював вчителем в одній зі шкіл Козятинщини, дав коментар з однією умовою, що ми не будемо вказувати його імені. 

– Причин може бути багато. У воду могли потрапити хімікати, можливе кисневе голодування риби, не останню роль може відігравати якість води, – каже фахівець. – Про причини загибелі риби треба розбиратися на місці. Якщо загинули декілька видів риби, таких як в’юн, карась, лин і багато інших – це може бути ознакою того, що до водойми потрапила отрута. Якщо загинули такі види як білий амур, плітка, окунь, судак, тюлька — це може бути кисневе голодування риби. По самій рибі, коли вона ще жива, можна дізнатися, що з нею коїться.

— Підкажіть, на що потрібно звертати увагу?

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up