Громадська рада міської ради з новими “членами”

Громадська рада міської ради з новими “членами”

"Я не подивлюсь на те, що бульбашка мій кум. Розікрав казну — відповідай! Хай всиплять йому тридцять різок. Умовно, звичайно"

Наприкінці квітня відбулися загальні збори членів Громадської ради — дорадчий орган нашої міської ради. До нового складу на наступні два роки увійшли “представники найактивніших та найдієвіших інститутів громадянського суспільства міста”. Очолив раду знову голова Козятинської ГО «За здоровий спосіб життя» - Федір Павлов. Його роботу визнали гарною. Отож він і надалі буде здійснювати (як прописали в повідомленні на офіційному сайті) “позитивні плани та зміни на краще, згуртованість, щоб без чвар всі зусилля направляти на консолідацію”.

Склад нової ради: член молодіжної громадської організації «Об’єднання «Життя на всі 100%» Василь Білокур, голова Козятинської міськрайонної організації Товариство Червоного Хреста Ірина Бочковська, голова ГО «Туристський клуб «Орієнтир» міста Олександр Врублевський, голова Козятинського міського громадського об’єднання «Союз Чорнобиль України» Дмитро Ганчик, члени Всеукраїнської громадської організації «Рух матерів та дружин проти аморальності» Ніна Криниченко, Благодійного фонду «Життя заради людей» Лілія Крилова, ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа» Олег Михайський, релігійної організації Незалежна помісна християнська церква повного Євангелія «Церкви Воскреслого Христа» Таїса Павлова, молодіжної ГО «Центр «Прогресивна молодь України» Юрій Федорович Павлов, громадської організації «Відродження Вінниччини» Катерина Чубатюк, ГО Молодіжний центр «Творці історії» Роман Чубатюк та голови Козятинського міського осередку міжнародної громадської організації «Україна–Польща–Німеччина» Світлана Рибінська та благодійної організації «Козятинське районне громадське товариство батьків інвалідів «ДОМ» Тетяна Яковлева.

Отож, нічого не змінилось майже. Хіба, що вималювалися нові члени.

Вероніка ЛЮБІЧ

 

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятин сьогодні — весняне болото скрізь Козятин сьогодні — весняне болото скрізь
Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Побудує будинок, який зможе виробляти світло і тепло Стрітення у Козятині Стрітення у Козятині Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Наше майбутнє покоління у фотоконкурсі “Міні-Містер” Ветерани  Валентин Драмарецьки   та його Ветерани Валентин Драмарецьки та його
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up