“Громрадівці” поговорили про вулицю Шевченка, сміттєві баки та туалети

“Громрадівці” поговорили про вулицю Шевченка, сміттєві баки та туалети

“Громрадівці” поговорили про вулицю Шевченка, сміттєві баки та туалети

Обговорили питання щодо незавершеного будівництва ділянки дороги вулиці Шевченка. Доповів начальник ЖКГ Євген Малащук. Він наголосив, що не проти доремонтувати дорогу, але є вулиці з інтенсивнішим рухом транспорту.

Вніс ясність щодо проекту дороги депутат міської ради, колишній мер Олександр Гвеселіані. Він розповів, що ремонт вулиці Шевченка мав відбуватися в два етапи. Перший в 2014 році, другий в 2015. Це був спільний проект, який фінансувався з міського та обласного бюджету. Роботи першого етапу були виконані. Роботи другого етапу втратили чинність із зміною влади. Заслухавши всіх плюс звернення мешканців вулиці Шевченка, громадська рада вирішила направити звернення до міськради для прийняття рішення про завершення будівництва дороги.

Обговорили також питання встановлення сміттєвих баків по місту відповідно до санітарних норм. Вирішили вийти з пропозицією знову ж таки до міськради, забрати їх з проїжджої частини вулиць і облаштувати їх на спеціально відведених карманів.

Третім питанням порядку денного було питання громадських туалетів. Його озвучили але розгляд перенесли на наступне засідання.  

 

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (4)
 • козятинець

  Молодці громадівці !!!
 • Влад Лісовий

  Чим більше площадок для дискусій тим краще.Важливо молодь долучати .Там можливість набути досвіду управлінця публічності.Дискусувати.
 • Володимир Петрович Сушко

  Як завжди!!😁По......ли ні про що!!!Цирк!!)))
 • RIA-Козятин

  Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up