Групи з "Мегашвидкочитання" в Козятині немає

Групи з "Мегашвидкочитання" в Козятині немає

У минулому році в одній зі шкіл міста працювали платні класи з швидкого читання.

Нещодавно натрапила на інформацію про магашвидкочитання, подзвонила. На тому кінці слухавки почула, що курси в Козятині закриті вже давно. Залишилися функціонувати в Калинівці, у Вінниці… І тут у нас, не як у людей. Про всякий випадок залишаю контакт (0674405546) при бажанні у когось зібрати групу. Невже в місті немає бажаючих слухачів таких курсів?

Довідково

Є деякі професії, де від швидкості читання залежить результат роботи, наприклад, диктор або радіоведучий. Але такі навички корисні будуть і в дитячі роки, коли необхідно читати достатню кількість текстів, і при цьому ще й запам’ятовувати.

Таку здатність можна в собі розвивати, головне, знати, які вправи для цього призначені.

 

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Футболісти боролись з суперником і мокрим полем Футболісти боролись з суперником і мокрим полем
Історія життя літньої залізничниці Історія життя літньої залізничниці Як у Козятині святкували День матері та День сім'ї Як у Козятині святкували День матері та День сім'ї У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up