Кримінальну справу голови райради передали до суду

Кримінальну справу голови райради передали до суду
 • Прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови районної ради та керівника приватного підприємства;
 • Правоохоронці підозрюють злочинну змову.

У листопаді 2018-го правоохоронці затримали голову Козятинської районної ради Віктора Слободянюка. Посадовця підозрюють у вимаганні хабара за проїзд по відремонтованій дорозі перевізниками продукції Жежелівського комбінату.

За словами прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового, 45 тисяч гривень вилучили під час обшуку вдома в посередника. Обшук також проводився в службовому кабінеті голови райради. Удома в голови райради обшуку не було. Слідчий із прокурором визначалися, де є доцільність таких дій, де потребували матеріали кримінального провадження. Проводили обшуки працівники управління захисту економіки та слідчі обласного управління Національної поліції.

Посередником у цій справі проходить директор та засновник компанії «АК МАЙСТЕР-БУД» Ашот Карапетян.

— Кажуть, що я вимагав у перевізників, щоби дали гроші, так треба було дочекатися, коли вони їх передаватимуть, і тоді затримувати, — говорив після засідання, на якому обирали запобіжний захід, Віктор Слободянюк. — Пропозиції перевізників узяти участь коштами в ремонті дороги я озвучував перед депутатами райради. Перевізникам казав, що ви не стільки заробляєте, щоби заплатити за ремонт дороги.

Адвокат Слободянюка Михайло Гурба казав, що в цій ситуації відсутнє обґрунтування навіть підозри, бо нібито немає підтвердження тих доказів, які надав слідчий прокурор. Казав, що не підтверджується ані факт вимагання, ані факт передачі грошей. Зауважив, що є свідчення свідків, які говорять, що самі зібрали кошти, аби передати на ремонт дороги.

Прес-служба прокуратури Вінницької області повідомляє, що обвинувальний акт стосовно посадовця райради та підприємця направили до суду.

Підготовче засідання в справі призначене на 8 липня 2019 року о 14.00. Обвинувачені: Віктор Слободянюк та Ашот Карапетян. Справу розглядатиме суддя Козятинського міськрайонного суду Діна Сорока.

Нагадаємо:

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (7)
 • Вова Полічков

  Глеб Жиглов; Вор должен сидеть в  тюрьме!!!

  Володя Шарапов; В тюрьмах  сидят мелкие воришки! Крупный вор наворовал много и сидит в государственном  кресле! У нас руки коротки и пролетарское происхождение, мы его не возьмьем!

  Глеб Жиглов; Володя мыслишь по буржуазному!!! Зачем тогда   нам товарищ Маузер!!!???
 • мирон путишин

  Нічого не буде. Зовсім скоро Діані на пенсію, вона піде як крейдін, а наступний суддя похерить справу і зіпре на на поперєдніцу, мовляв вона напартачила, а вина ашота і мафіка не доведено.
 • Тихонов Олександр

  Вдалось ідентифікувати "особу-писаку" під ніком "Вова Полічков". Цікавий персонаж, колишній сільський голова Комсомольське нині Махнівка Лопатинський. Це та особа, що колись мала кримінальне минуле, поганяло ЗЕК.  І він дозволяє собі робити висновки про професіоналізм діючих чиновників Козятинщини та суддів. Ганьба тобі Вова Полічков - Лопатинський. В тому і весь секрет що ти пишеш не під своїм іменем, бо про твою діяльність багато хто може написати.
 • Вова Полічков

  Позор для Козятина!Т О мілко плаваєш!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up