Хочеш голосувати — знайди себе у списках

Хочеш голосувати — знайди себе у списках

Тож виборці, які хочуть виконати свій громадянський обов’язок і проголосувати за кандидатуру майбутнього очільника держави, повинні невідкладно перевірити, чи включені вони до Реєстру виборців.

Для тих виборців, які вчасно не подбали про те, аби перевірити наявність і правильність своїх персональних даних згідно запису в паспорті у Держреєстрі виборців, не гаючи часу, прийти у відділ ведення Державного реєстру виборців Козятинської міської ради (м.Козятин, вул. Героїв Майдану, 24; можна також зателефонувати за номером 2-10-90) і пересвідчитися, чи вони внесені до списку виборців.

Громадянам, які таки не знайшли персональні дані в списках (перевірку можна було здійснити і не виходячи з дому – за допомогою онлайн-сервісу "Кабінет виборця" на веб-сторінці "Державний реєстр виборців"), повинні обов’язково прийти з паспортом та його копією у відділ ведення реєстру виборців. Бо саме з 16 квітня внесення будь-яких правок, змін, уточнень не допускається, жодні заяви не приймаються. 

Станом на 3 квітня до «Кабінету виборця» надійшло 224 запити. Важливо знати, що сам факт звернення в «кабінет» не гарантує внесення якихось змін в реєстр, а відтак – і в уточнені списки виборців. Якщо людина себе не знайшла в базі даних, то це вже підстава брати паспорт і прийти у відділ ведення Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
  • колишніх військовослужбовців строкової служби;
  • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
  • громадян, які прибули із-за кордону і знялись з обліку в МЗС.
  • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Також радимо виборцям, які на день виборів, 21 квітня 2019 року, перебуватимуть не за місцем своєї постійної виборчої адреси (у зв’язку з роботою або з інших причин) також встигнути ще до 15 квітня звернутися у відділ ведення державного реєстру, маючи при собі паспорт громадянина України, документ, що підтверджує необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка про відрядження тощо) та подати мотивовану заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. 

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим
У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? Пограбували залізничні колії, магазин та будинок. Куди ще викликали поліцію? У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони У Козятині п’яного велосипедиста на залізничному переході збили вагони Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок Пожежа: у Самгородку, що на Козятинщині, палав будинок
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

20:48 Штраф за незнання — 11900 гривень. Закон про мову в цифрах 18:39 Вибори президента: про голосування і результати у Козятині 16:53 Історичне рішення: прийняли закон про українську мову 14:42 Козятин сьогодні: розпускаються каштани, люди скуповуються на ринку до свят, ремонт доріг триває Від читача 12:00 Обірвався земний шлях найдорожчої людини... 12:54 Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим 11:57 Чиновники Козятина наводили порядок на Білоцерківській трасі 10:48 Допомога: що просили люди у мера Козятина? 10:19 «Ні» булінгу у школі: козятинським учням провели спец урок 09:10 Субсидія: кошти отримали — за газ не заплатили 08:50 У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці 08:09 Сьогодні Чистий четвер — день весняного очищення. Обов'язково треба вмитися або скупатися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up