Хочуть ліквідувати «Лісову пісню» та «Козятинську обласну туберкульозну лікарню»

Хочуть ліквідувати «Лісову пісню» та «Козятинську обласну туберкульозну лікарню»
Фото ілюстративне
 • Питання про оптимізацію реабілітаційних закладів розглядала спеціальна комісія в обласній раді. 
 • Сім лікувальних санаторіїв на Вінниччині, серед яких чотири дитячих, хочуть оптимізувати. До такого рішення дійшла комісія з питань регулювання комунальної власності та приватизації Вінницької обласної ради

Як повідомляє  vlasno.info, причиною ліквідації медичних закладів Вінницької обласної ради є брак коштів для забезпечення їхньої діяльності. Головні лікарі санаторіїв підтвердили неспроможність далі працювати за відсутності належного фінансування.

Реорганізації підлягають Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай», Кашперівський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня», «Заболотненський психоневрологічний дитячий санаторій», «Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій». Члени комісії проголосували за ліквідацію «Могилів-Подільського обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих» і «Козятинської обласної туберкульозної лікарні».

Залишилось відкритим закриття «Печерської обласної лікарні відновного лікування», яка діє 30 років. Зараз у штаті закладу 70 працівників. У Департаменті охорони здоров'я Вінницької ОДА рішуче налаштовані закрити заклад.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (13)
 • Олег Каменный

  всө для людөй и для их здоровья
 • Галина Трушевская

  Вже і туди добралися.
 • Василь з махаринець

  Шоб не лежать в тубдіспансєрє нужно просто перестать болєть!!!
 • Александр Врублевский

  А що ця банда ліквідаторів нового побудувала? скільки відкрила нових сучасних лікувальних закладів? Адже для того, щоб зруйнувати не треба великого розуму, це може зробити навіть і останній дурень. Моя пропозиція: спершу побудуйте нове, сучасне, конкурентоздатне, - а тоді закривайте! Не вами створювалось - не вам бездарам знищувати! Менше розкрадайте - то й коштів на утримання вистачить! Як ви, гидотні, схопите якийсь коронавірус, де лікуватися будете? де знайдете інфекційні лікарні з відпо відним штатом? Бевзі недовчені!

  Марина reply Александр Врублевский

  Люди добрі! Я в грудні сама чула, як колишня працівниця "Лісової пісні" жалілася про погане фінансування санаторію, через що і звільнилася. Мене вразило, що діти сироти і напівсироти  напівголодні!!! Який жах і який сором.  Де які діти не мають  належного одягу. І цей заклад хочуть закрити ? Жидам українці не потрібні   А наші діти тим паче. Куди ми котимось.?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up