Холодильники, мікрохвильовки, ноутбуки: козятинська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу

Холодильники, мікрохвильовки, ноутбуки: козятинська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу
Вантаж приймають в Козятинській ЦРЛ
  • Чотири лікарні Вінниччини отримали гуманітарну допомогу. Серед них і козятинська. До медзакладів відправили холодильники, пральні машинки, мікрохвильові печі, чайники та ноутбуки
  • Про це у ФБ повідомляє адміністрація ЦРЛ

Червоний Хрест України разом з мережею супермаркетів електроніки та побутової техніки Eldorado.uа здійснюють спільний новий масштабний проект для підтримки регіональних опорних лікарень, що забезпечують діагностику і лікування пацієнтів із СОУЮ- 19.

У зв'язку з напруженим графіком роботи медичних працівників, кількаденними змінами у опорних лікарнях, заклади охорони здоров'я потребують належних санітарних умов та комфортного побуту для своїх працівників.

Згідно з проектом протягом травня 2020 року 100 регіональних лікарень отримають набори побутової техніки: холодильник, пральну машинку, мікрохвильову піч, чайник, ноутбук тощо. Підтримка надається саме регіональним лікарням, де, на відміну від центральних медичних закладів, побутові умови зазвичай не мають багатьох необхідних речей.

Наразі вже 30 лікарень отримали суттєву допомогу, а до кінця травня отримають всі 100 лікарень в різних регіонах України. Нині гуманітарну допомогу отримали чотири медичні закладі області.

— Холодильники, пральні машинки, мікрохвильові печі, чайники та ноутбуки отримали Вінницька центральна районна лікарня, Козятинська, Теплицька та Калинівська ЦРЛ, - розповідає голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький.

Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України забезпечує всю логістику проекту та безпосередню доставку техніки на території області.

Нагадаємо:

«В дитини були всі симптоми на ангіну»: свіжа статистика COVID-19 (Оновлено)
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up