Холодні садочки та школи. Чекають, коли потепліє

Холодні садочки та школи. Чекають, коли потепліє
Опалювальний сезон завершився, але надворі ще не тепло. Заручниками холоду стали дошкільнята та учні початкових класів
  • Розповідаємо про холодні реалії весни 2021 у Козятині. Батьки не стримують емоцій з приводу того, що школярі навчаються в холодних класах, а діти в садочках сплять при температурі 13-14 градусів у приміщеннях.
  • Що кажуть в управлінні освіти та спорту?

Ще позаминулого четверга, 15 квітня, у Козятинській громаді завершився опалювальний сезон. Від опалення відключили і садочки, і лікарні, і школи. А у понеділок, 19 квітня, учні початкової школи після тривалої «дистанційки» розпочали очне навчання. На вулиці температурний показник не вище +10 вдень, а вночі — заморозки, подекуди навіть до - 3. Невесняна холоднеча посприяла тому, що діти сіли за холодні парти у холодних класах.  

На сторінці  «RIA-Козятин» у ФБ ми запитали  козятинчан про температуру в шкільних класах, де навчаються діти. Активність читачів була невеликою. Так, Наталя Денисевич написала: «Дітки з Махаринецької школи скаржились, що зараз мерзнуть. Зимою було дуже жарко, відкривали вікна». 

А днями і козятинчани активізувались в соцмережах з обуренням про холодні школи та садочки.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up