Хотів зробити добру справу не думаючи про наслідки чи диверсію?

Хотів зробити добру справу не думаючи про наслідки чи диверсію?

Про стихійне сміттєзвалище в лісосмузі біля вулиці Джерельної журналісти газети «RIA-Козятин» написали не одну статтю. Окремі мешканці  Джерельної створили смітник майже біля власних будинків. Були випадки, як кажуть під шумок, до засмічення лісосмуги долучалися особи з інших місць, які підвозили домашній непотріб автівками.

Мешканці Джерельної навіть створили групу щоб відслідковувати тих, хто засмічує лісосмугу. Місцеві активісти декілька разів намагалися зробити суботник на всій території лісосмуги. Тільки вулиця Джерельна одна з найдовших в нашому місті,тому зібратися всім в один день було важко. Люди збиралися невеликими групами і прибирали лісосмугу тільки поблизу своїх домівок.

Тільки минулого тижня знайшовся такий собі добродій (хоча цю особу можна назвати по іншому) вирішив позбутися смітника шляхом підпалу. Все, що могло там згоріти, згоріло, як кажуть, дотла. Від задимлення «Посьолок» так називають в народі мікрорайон, куди входить вулиця Джерельна, постраждав не сильно.

– Справа в тому, що в той день був вітер змінних напрямків. В кого білизна висіла на дворі чи були вікна відчинені тим людям трохи дісталося. В основному дим приходив полем, – зауважив місцевий мешканець пан Петро.

От самій лісосмузі чиясь безглузда витівка принесла багато шкоди. Вогнем в більшості дерев була пошкоджена кора. Переважній більшості дерев лісосмуги вже під 70 років,  деякі з них ще до підпалу були аварійними. За рослинність лісосмуги годі й казати. Не скоро в ній з’являться фіалки чи первоцвіти. Довго там доведеться чекати появу грибів.

А можливо це не чиясь витівка, а продуманий розрахунок? Тільки не хочеться вірити, що в нашому тихенькому Козятині з’явилися деверсанти які промишляють підпалами. 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up