Хто керуватиме школами Самгородоцької ОТГ?

Хто керуватиме школами Самгородоцької ОТГ?
  • Раніше ми вже повідомляли, що нових директорів шукатимуть не лише для навчальних закладів Козятинської громади, а й Самгородоцької.
  • Тамтешній відділ освіти, культури та спорту оголосив конкурс на заміщення вакантних посад у школах в Йосипівці, Миколаївці, Вівсяниках та Зозулинцях.

Конкурси вже провели, тому відомі імена переможців. Відбір проходив з 7 до 10 червня. До складу комісії усіх чотирьох конкурсів входили заступник голови сільради Олександр Марковський, тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Ольга Бабкіна, голова Самгородоцької сільської організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Тупчій та депутати Світлана Черешнюк і Василь Лопушан.

На участь у конкурсі директорів Зозулинецької, Миколаївської та Йосипівської шкіл свої кандидатури подали діючі керівники. Позаяк інших претендентів не було, їх і визнали переможцями. Тож Миколаївський ЗНВК продовжить очолювати Лариса Лановик, Йосипівським ЗНВК й надалі керуватиме Анатолій Сайко, а Зозулинецький ЗНВК знову очолить Микола Яремчук.

Якщо для трьох навчальних закладів, які ми перерахували вище, було лише по одному претенденту на конкурс, то позмагатися за посаду директора Вівсяницької школи вирішило двоє конкурсантів. Документи на участь подала директор школи Галина Трофимчук, а конкуренцію їй склала її заступник Ірина Івчук. За результатами випробувань конкурс виграла Ірина Івчук. Вона здобула майже на 3 бали більше.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up