Хто не ввійшов до фіналу, залишається повірити в себе

Хто не ввійшов до фіналу, залишається повірити в себе

Пройшов другий відбірковий тур “Козятин має таланти”.

Свою майстерність показали 19 конкурсантів. Це танцювальний ансамбль”Візаві” (молодша група), вокалісти Влад Шкільнюк, Катерина Аксьонова, Катерина Стрільчук, Євгенія Лукасевич, Юлія Лесик, Артем Сичевський, Анна Чернецька, Софія Костюк, вокальний квартет “Позитив” та квартет хлопців “Козачата”, саксафоніст Олесь Мисюра сам та в дуеті з Анною Прилуцькою, танцювальні колективи ансамбль “Візаві” (середня група), колектив “Фієрія”, танцювальна студія “Зорянка АРТ” середня група, ансамбль бального танцю “Візаві” старша група, танцювальна студія “Зорянка АРТ” старша група. І воркаут-колектив “The Best”.

Усі учасники відбіркового туру виступили добре. Великим здобутком можуть пишатися ті, хто ще добре ходити не навчився, а вже пробує танцювати. І не біда, що малюки після свого виступу не знали, куди іти. Це перший їхній виступ на великій сцені.

Якщо журі учасникам конкурсу виставляло оцінки, то глядацький зал ставив свою оцінку після кожного виступу артистів. Іноді  оцінка глядачів буває справедливішою за суддівську. Найбільшу підтримку глядачі дали  Артему  Сичевському, квартету  “Позитив”, старшій групі “Візаві” і старшій групі “Зорянка АРТ”. Які похибки помітило журі у виступі дівчат з квартету “Позитив”, відомо тільки суддям. Конкурс є конкурс, перемагає сильніший. А тим, хто не пробився до фіналу, потрібно готуватись до наступного року. У найменших ще все попереду. Головне, що вони вже на сцені і їм пощастило з тренером. Виявилося, що деякі вокалісти обрали на конкурс не ту пісню…

Але ви талановиті! Повірте в себе!   

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up