Хто обслуговуватиме будинки замість «Відродження»?

Хто обслуговуватиме будинки замість «Відродження»?
Багатоповерхівка на Катукова, 25 - один із будинків, де не визначилися із формою правління
  • Після змін законодавста про житлово-комунальні послуги багатоповерхівки мали визначитися із формою правління.
  • А тих, хто цього не зробив, мають передати Управителю.
  • У Козятині визначилися із тим, хто обслуговуватиме багатоквартирні будинки.
     

У 2019 році набули чинності зміни до закону «Про житлово-комунальні послуги». Мешканці багатоповерхівок мали визначитися із формою правління. Мали три варіанти: створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), керувати загальними зборами або бути переданими управителю.

Як вказано у «Програмі сприяння створенню та підтримки ОСББ у Козятині на 2016 рік», у нашому місті є 159 багатоповерхівок. Станом на перше жовтня 2019 року 77 з них визначилися із формою правління. Троє вирішили керувати загальними зборами, решта створили ОСББ. Із них в одному будинку створена асоціація ОСББ.

Усіх, хто не створив об’єднання і не керує загальними зборами, передадуть управителю. Міська рада кілька разів проводила конкурс, проте його визнавали таким, що не відбувся.

За чотири дні до нового року управителя нарешті призначили. Відповідно до рішення виконкому, ним стало комунальне підприємство «Управляюча компанія».

Створили фірму дев’ять місяців тому — 25 березня минулого року. Керує установою Олександр Шевчук. Він одночасно є головою ліквідаційної комісії КП «Відродження», яке поки що обслуговує багатоповерхівки у місті і перебуває у процесі ліквідації через борги перед податковою.

На відміну від «Відродження», яке зареєстроване на Незалежності, 31, КП «Управляюча компанія» зареєстроване на провулку Наумова, 7 (колишній провулок Колгоспний). Основний вид діяльності КП той самий, що й і у «Відродження» — управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту. І взагалі «Управляюча компанія» має ті ж види діяльності, що і «Відродження», крім двох нових функцій: вантажний автомобільний транспорт та організація поховань і надання суміжних послуг.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up