Хто очолить колишню районну сімейну медицину?

Хто очолить колишню районну сімейну медицину?
  • Відбувся конкурс на директора Центру первинної медико-санітарної допомоги Самгородоцької сільської ради.
  • Днями на сайті громади оприлюднили результати.
  • Хто переміг і скільки було претендентів?

Нещодавно провели конкурс, на якому визначилися із тим, хто буде керівником Центру первинної медико-санітарної допомоги Самгородоцької сільської ради. Нагадаємо, ще рік тому медичний заклад був у віданні нині реорганізованої Козятинської райради, яка передала його Самгородоцькій сільській раді. І хоча за даними реєстрів з аналітичної системи Youcontrol, Самгородоцька сімейна медицина офіційно зареєстрована у Самгородку за адресою вулиця Деснянська, 2, фактично вона розташована у Козятині — на Пилипа Орлика, 10, у будівлі, яку козятинчани часто називають «Орантою».

Процес підготовки до конкурсу на керівника медичного закладу почався ще наприкінці квітня. На 9 сесії сільська рада затвердила порядок проведення випробування. Під час цього засідання прийняли також положення про конкурс на керівника закладів освіти. Втім якщо із тим, хто очолить чотири школи громади, визначилися ще у червні, то з медициною питання затягнулося надовше.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up